станом на 20.04.2021 р.
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
1-А |
|
|
Перша |
26 |
0 |
№ 31==41 |
Каленська Наталія Вікторівна |
1-Б |
|
|
Перша |
23 |
1 |
№ 42 |
Бойко Лариса Леонідівна |
1-В |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
23 |
1 |
№ 46 |
Скалозуб Ірина Василівна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
2-А |
|
Проект "Світ чекає крилатих" |
Перша |
28 |
0 |
№ 45 |
Власюк Ірина Станіславівна |
2-Б |
|
Інклюзивний клас22Проект «Світ чекає крилатих» |
Перша |
33 |
0 |
№ 52 |
Булгар Ольга Романівна |
2-В |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
25 |
0 |
№ 47 |
Купчишина Елла Володимирівна |
2-Г |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
27 |
0 |
№ 51 |
Туровська Аліна Йосипівна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
3-А |
|
|
Перша |
24 |
0 |
№ 32 |
Пудровська Алла Борисівна |
3-Б |
|
|
Перша |
20 |
4 |
№ 38 |
Драган Марина Василівна |
3-В |
|
|
Перша |
17 |
7 |
№ 35 |
Романюк Світлана Михайлівна |
3-Г |
|
|
Перша |
24 |
0 |
№ 33 |
Власюк Анастасія Євгеніївна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
4-А |
|
|
Перша |
24 |
0 |
№ 31 |
Санюк Олена Володимирівна |
4-Б |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
22 |
2 |
№ 29 |
Приходько Іванна Дмитрівна |
4-В |
|
|
Перша |
19 |
5 |
№ 28 |
Стельмах Лариса Василівна |
4-Г |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
24 |
0 |
№ 50 |
Марківська Наталія Олександрівна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
5-А |
Англійська мова |
|
Перша |
27 |
3 |
№ 3 |
Козінська Інна Володимирівна |
5-Б |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
30 |
0 |
№ 4 |
Калінічева Любов Ярославівна |
5-В |
Англійська мова |
Інклюзивний клас |
Перша |
29 |
1 |
№ 10 |
Захожа Галина Борисівна |
5-Г |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
30 |
0 |
№ 39 |
Юшко Галина Миколаївна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
6-А |
Вивчення 2-х мов(англ., німецька) |
|
Друга |
25 |
5 |
№ 22 |
Мариневич Світлана Іванівна |
6-Б |
Вивчення 2-х мов (англ.., німецька) |
Інклюзивний клас |
Друга |
24 |
6 |
№ 37 |
Верхівська Катерина Олександрівна |
6-В |
|
|
Друга |
24 |
6 |
№ 5 |
Луцюк Світлана Анатоліївна |
6-Г |
|
Інклюзивний клас |
Друга |
22 |
8 |
№ 3 |
Дердела Ірина Вікторівна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
7-А |
Англійська мова |
|
Перша |
26 |
4 |
№ 37 |
Вауліч Тетяна Георгіївна |
7-Б |
Англійська мова |
|
Друга |
33 |
0 |
№ 21 |
Янчевська Ілона Геннадіївна |
7-В |
|
|
Друга |
28 |
2 |
№ 8 |
Сутунова Олена Валентинівна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
8-А |
|
|
Перша |
20 |
8 |
№ 22 |
Бачинська Надія Миколаївна |
8-Б |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
24 |
4 |
№ 5 |
Зелінська-Пуха Олена Леонідівна |
8-В |
Вивчення 2-х мов (англ.., німецька) |
|
Перша |
29 |
0 |
№ 36 |
Одинецька Галина Володимирівна |
8-Г |
|
Інклюзивний клас |
Перша |
17 |
11 |
№ 6 |
Буланова Надія Валеріївна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
9-А |
Українська мова |
|
Перша |
32 |
0 |
№ 21 |
Андрійчук Олена Володимирівна |
9-Б |
Вивчення 2-х мов (англ., німецька) |
|
Перша |
23 |
5 |
№ 8 |
Михайлюк Алла Дмитрівна |
9-В |
|
|
Перша |
26 |
2 |
№ 18 |
Юрківська Юлія Володимирівна |
9-Г |
|
Вечірній заочний |
|
9 |
0 |
- |
Ференчук Людмила Сергіївна |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
10-А |
Українська мова |
|
Перша |
32 |
0 |
№ 9 |
Дубенюк Оксана Анатоліївна |
10-Б |
Українська мова |
|
Перша |
31 |
0 |
№ 14 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
10-В |
|
Вечірній |
|
16 |
0 |
- |
Мельничук Сергій ПАвлович |
Клас |
Предмети, які вивчаються поглиблено |
Профіль класу |
Зміна |
Кількість учнів |
Наявність вільних місць у класі |
Кабінет |
Прізвище класного керівника |
11-А |
Англійська мова |
|
Перша |
29 |
1 |
№ 20 |
Кирилюк Алла Олексіївна |
11-Б |
|
Вечірній |
|
20 |
8 |
- |
Шулепа Ігор Олександрович |
11-В |
|
Вечірній заочний |
|
20 |
8 |
- |
Шаповал Валентин Васильович |
|