Домашня Наша школа Історія школи
Історія школи

Історія нашої школи

 

Кажуть, що школа № 12 народжена Перемогою нашого народу у Великий Вітчизняній війні.

Це справді так.


Тоді, у тому важкому 1946 році зруйноване війною місто приймало своїх визволителів від фашистських загарбників - воїнів 117 –ї гвардійської дивізії, для якої Червона Гора та Елінг стали місцем дислокації. Колись так звана Лиса гора, спустошена ворогами, відразу ніби ожила, олюднилась. Тоді і почала своє існування червоногірська дванадцята.

У місті нашу школу ще називають гвардійською. З часу її заснування. Може тому, що в ній навчались переважно діти сімей гвардійців – фронтовиків, що постійним шефом її стало військове з’єднання. Проте, очевидно, головною причиною того виявилось інше: в житті і праці школи яскраво втілювались славні традиції 117 -ої гвардійської дивізії. За проявлені мужність і героїзм під час звільнення міста Бердичева від фашистських загарбників їй приказом верховного Головнокомандуючого Збройними Силами країни було присвоєно найменування “Бердичівська”.

Школа з гордістю прийняла ім’я гвардійської, повсякчас прагнула бути гідною своїх шефів – гвардійців. Тут і нині свято зберігають пам’ять про бойові і трудові звитяги батьків, захисників рідної землі.

Важким були перші кроки Червоногірської школи. Давалось в знаки повоєнне лихоліття, у класах замість парт стояли саморобні ослінці та столи, коли підручник, учнівський зошит, чорнило чи звичайнісінька ручка з пером “рондо” здавались справжньою розкішшю.

Окрім навчання, школа ще займалась розподілом і роздачею продуктових карток, за якими діти мали отримати харчі.

У першому 1946-1947 навчальному році червоногірська була початковою, і розміщалась у баракового типу будиночку по вулиці Котовського 24. У 1944-1948 навчальному році школа вже діяла під новою назвою “Бердичівська російська семирічна школа № 12”. Педагогічний колектив – дев’ять вчителів. Було створено методичне об’єднання вчителів початкових класів та комісію вчителів – предметників. В їх обов’язки входило також вести перепис дітей, який в тому році проводився чотири рази. Кожна дитина мала бути охоплена навчанням. У шести класах навчалось 236 учнів, із них 169 – з мікрорайону Червоної Гори. Школу відвідували також діти з інших мікрорайонів міста. Впродовж року дітей Елінга підвозили до школи автомобілем. Щодо характеристики складу учнів, то слід сказати, що це були переважно діти військовослужбовців, російської національності. Так, згідно записів у класних журналах, які зберігаються в архівах шкільного музею, вони складають 80-90 відсотків. Навчання проводилось у дві зміни, бо в школі було лише чотири класних кімнати, вчительська та буфет. У бібліотеці нараховувалось 100 книжок з художньої літератури. До виготовлення наочного приладдя з математики, геометрії, мови, історії та географії залучались вчителі та учні. Уже на той час Червоногірська семирічка відзначалась високою успішністю, кмітливістю. Гарною спортивною підготовкою дітей.

Дванадцята невминно зростає. Щороку збільшується контингент учнів, педколектив. Умови для подальшої діяльності стають просто нестерпними. Приходиться вишуковувати додаткові приміщення для розміщення класів. У 1956 році владою були вжиті відповідні заходи: школу переведено у капітально відремонтований будинок по вулиці Котовського 45 – місце розташування теперішньої нашої школи.

Колектив школи ( майже півтисячі школярів та до 80 вчителів) працював у напруженому ритмі. Обладнання класів, придбання меблів, навчального приладдя, посібників, технічних засобів, оформлення інтер’єру школи, підвищення якості всієї навчально-виховної роботи, нарешті впровадження політехнічної освіти – все це вимагало щоденних величезних зусиль.

Школа готувалася до отримання вищого рангу – школи середньої загальноосвітньої. І такою вона стала з 1958-1959 навчального року.

 

 

Пошук

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Інформація про заклад освіти
Загальні відомості
Структура та органи управління закладу освіти
Локальні документи
Освітні програми
ВСЗЯО ЗОШ №12
Кадровий склад закладу освіти
Вакансії
Територія обслуговуваня закладу освіти
Правила прийому до закладу освіти
Освіта для дітей з особливими освітніми потребами
Програма розвитку закладу
Річний план роботи школи
Класи, контингент учнів
Безпека в закладі освіти
Харчування
Медичне обслуговування
Бібліотека закладу освіти
Історія закладу освіти
Перелік освітніх компонентів
Галерея
Фотогалерея
Відеотека
Розклад
Режим дня і розклад дзвінків
Розклад уроків
Режим роботи школи
Розклад консультацій, факультативів
Розклад гуртків
Освітня діяльність
Майбутнім першокласникам
Конкурси, турніри
Олімпіади
Проекти
ЗНО
ДПА
Результативність навчання
Успішність
Контрольні зрізи знань
Результати ДПА
Результати ЗНО
Моніторинг якості освіти
Виховна робота
Система виховної роботи
Учнівське самоврядування
Традиційні шкільні заходи
Співпраця з батьками
Спорт в закладі освіти
Психологічний супровід
Річний звіт про діяльність закладу освіти
Учнівське самоврядування
Звіт керівника
Безпека освітнього середовища
Фінансування і матеріально - технічне забезпечення
Благодійні внески
Спонсорська допомога
Кошти місцевого бюджету
Кошти обласного бюджету
Кошти Державного бюджету
Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти
Електронні сервіси
Електронні освітні ресурси
Корисні посилання
Задати питання
Реклама закладу освіти в ЗМІ

ВхідКалькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

TERRITORY12