Домашня Шкільне життя Спроможна школа для кращих результатів
Спроможна школа для кращих результатів

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева Житомирської області у 2021 році стала переможцем урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» - створення сучасного кабінету фізики.

Перемога проєкту «Формування нового освітнього простору у кабінеті фізики загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 м. Бердичева Житомирської області» дозволить у дієвий спосіб зацікавити учнів до вивчення фізики, проводити проєктну і дослідницьку роботу зі здобувачами освіти, реалізувати велику кількість лабораторних дослідів, практичних робіт та здійснювати демонстрацію явищ, через інтерактивне програмне забезпечення урізноманітнити інструментарій шкільних уроків, створити умови для покращення результатів математичної та природничо-наукової грамотності здобувачів освіти, надати рівний доступ до якісної освіти.

Сучасний дизайн та використання нових засобів навчання та обладнання для кабінету фізики створить новий освітній простір для реалізації Концепції Нової української школи. Використання сучасного обладнання сприятиме розвитку винахідницьких компетентностей у здобувачів освіти.

Вартість обладнання кабінету фізики та проведення поточного ремонту навчального кабінету і лаборантської кімнати становить 1221017 ,00 грн. . На реалізацію зазначеного проєкту 30 % зазначеної суми витрачено з міського бюджету.

Для обладнання кабінету фізики та лаборантської необхідно було придбати меблі, на які кошти частково були залучені за рахунок обласного бюджету та благодійних батьківських внесків.

Отримане обладнання кабінету фізики – це інтерактивна панель, 30 персональних комп’ютерів ( ноутбуків), набори демонстраційні для вивчення явищ механіки, кінематики, динаміки, електрики, магнетизму, електромагнетизму, геометричної та хвильової оптики, спектроскоп, модель Сонячної системи, дозиметр та інше додаткове обладнання.

Дякуємо всім за підтримку – міській владі, батькам, депутатам та натхненникам даної урядової програми!

Щоб залишити свій коментар, авторизуйтесь на сайті.

 

Пошук

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Інформація про заклад освіти
Загальні відомості
Структура та органи управління закладу освіти
Локальні документи
Освітні програми
ВСЗЯО ЗОШ №12
Кадровий склад закладу освіти
Вакансії
Територія обслуговуваня закладу освіти
Правила прийому до закладу освіти
Освіта для дітей з особливими освітніми потребами
Стратегія розвитку закладу
Річний план роботи школи
Класи, контингент учнів
Харчування
Медичне обслуговування
Бібліотека закладу освіти
Історія закладу освіти
Розклад
Режим дня і розклад дзвінків
Розклад уроків
Режим роботи школи
Розклад консультацій, факультативів
Розклад гуртків
Розклад дистанційних консультацій
Освітня діяльність
Майбутнім першокласникам
Конкурси, турніри, олімпіади
Проекти
ЗНО, ДПА
Результативність навчання
Успішність
Контрольні зрізи знань
Результати ДПА
Результати ЗНО
Моніторинг якості освіти, результативність навчання
Виховна робота
Система виховної роботи
Учнівське самоврядування
Традиційні шкільні заходи
Співпраця з батьками
Спорт в закладі освіти
Психологічний супровід
Річний звіт про діяльність закладу освіти. Звіт керівника
Безпека освітнього середовища
Фінансування і матеріально - технічне забезпечення
Благодійні внески
Спонсорська допомога
Кошти місцевого бюджету
Кошти обласного бюджету
Кошти Державного бюджету
Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти
Електронні сервіси
Електронні освітні ресурси
Корисні посилання
Задати питання
Реклама закладу освіти в ЗМІ

Вхід
TERRITORY12