Powered by Joomla CMS.
Домашня Наша школа Учнівська еліта
Учнівська еліта PDF Друк e-mail

 

   Протягом жовтня-грудня 2015-2016 навчального року учні ЗОШ №12 взяли участь у І та ІІ етапах 17 учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької), історії, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, російської мови і літератури, економіки, інформаційних технологій, правознавства, технічної та обслуговуючої праці. Більшість учнів успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. Все це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогів школи з обдарованими дітьми та талановитою учнівською молоддю. У 2014-2015 н.р. кількість учасників – 95, кількість переможців – 21 учень, призових місць - 32, загальна кількість балів – 70, рейтинг олімпіад – 0,7. У 2015-2016 н.р. 87 учасників 17 олімпіад, кількість учнів переможців – 23 (52%), призових місць – 43, загальна кількість балів – 95, рейтинг олімпіад –1,1, командні бали – 3542. В таблиці наведені основні відомості про результати проведення ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

 з української мови та літератури:

№ з/п

Прізвище учня

Ім’я учня

клас

Вчитель

Бали

Місце

1

Петельська

Ірина

7-В

Одинецька Г.В.

44

І

2

Шимченко

Діана

7-А

Одинецька Г.В.

43,5

ІІ

3

Дроган

Тетяна

9-А

Криницька Н.В.

31,25

ІІ

4

Лисюк

Ксенія

9-А

Криницька Н.В.

23,5

ІІІ

5

Філінюк

Евеліна

10

Криницька Н.В.

49

ІІІ

6

Бойко

Катерина

10

Лиса Л.В.

47,5

ІІІ

з історії:

7

Вовк

Анастасія

10

Захожа Г.Б.

33

ІІІ

з біології:

8

Батюк

Іван

8-А

Репецька Л.С.

46

ІІІ

9

Черненко

Ольга

9-А

Михалюк А.Ю.

62

ІІІ

10

Бойко

Катерина

10

Пудрій Н.Г.

81

ІІІ

з англійської мови:

11

Лисюк

Ксенія

9-А

Гриновецька Є.М.

 93

І

12

Миронова

Дарія

8-А

Ткач Т.І.

 55

ІІІ

13

Дроган

Тетяна

9-А

Гриновецька Є.М.

 78,5

ІІІ

14

Пустовар

Дар’я

9-А

Гриновецька Є.М.

 75

ІІІ

з німецької мови:

15

Батюк

Іван

8-А

Верхівська К.О.

84

І

16

Пустовар

Дар’я

9-А

Іванова А.М.

90

І

17

Чигир

Богдан

9-А

Іванова А.М.

85

І

18

Миронова

Дарія

8-А

Верхівська К.О.

80

ІІ

19

Черненко

Ольга

9-А

Іванова А.М.

86,5

ІІ

з хімії:

20

Батюк

Іван

8-А

Киричун І.Л.

21

ІІІ

21

Пустовар

Дар’я

9-А

Кірічук І.Л.

20,5

ІІІ

22

Коробка

Юлія

11

Кірічук І.Л.

15,5

ІІІ

з математики:

23

Гончарук

Антон

7-А

Гімальдінова Н.А.

20

ІІ

24

Доманський

Ярослав

6-В

Жуковська А.В.

17

ІІІ

25

Бойко

Катерина

10

Кирилюк А.О.

10

ІІІ

26

Коробка

Юлія

11

Жуковська А.В.

16

ІІІ

27

Павлович

Герман

11

Жуковська А.В.

13

ІІІ

з фізики:

28

Батюк

Іван

8-А

Янчевська І.Г.

9,5

ІІІ

29

Бойко

Катерина

10

Янчевська І.Г.

5,5

ІІІ

з інформатики:

30

Бойко

Катерина

10

Трач І.В.

313

ІІІ

31

Куценко

Олексій

10

Трач І.В.

308

ІІІ

з географії:

32

Каратаєва

Каріна

10

Сутунова О. В.

38

І

33

Батюк

Іван

8-А

Сутунова О. В.

18

ІІІ

34

Драчук

Дмитро

9-Б

Павлович А. Е.

24

ІІІ

35

Мурє

Михайло

11

Павлович А. Е.

20

ІІІ

з екології:

36

Коробка

Юлія

11

Сутунова О. В.

84,75

ІІ

з інформаційних технологій:

37

Філінюк

Евеліна

10

Трач І.В.

76

І

з економіки:

38

Павлович

Герман

11

Гімальдінова Н. А.

31

ІІІ

з російської мови:

39

Власова

Катерина

7-Б

Дребезгіна О.В.

26,5

І

40

Петельська

Ірина

7-В

Дребезгіна О.В.

26,5

І

41

Філінюк

Евеліна

10

Мариневич С.І.

16,5

ІІІ

з трудового навчання:

42

Топчій

Роман

11

Андрушенко В.Е.

100

І

43

Бигич

Любов

9-Б

Дубенюк О.А.

99

ІІІ

 

Для участі в обласних олімпіадах з базових дисциплін в м. Житомир були направлені учні-переможці міських олімпіад:

з  англійської мови:

№ з/п

Прізвище учня

Ім’я учня

Клас

Вчитель

Бали

Місце

1

Лисюк

Ксенія

9-А

Гриновецька Є.М.

 93

І

з математики:

2

Коробка

Юлія

11

Жуковська А.В.

16

ІІІ

з інформатики:

3

Бойко

Катерина

10

Трач І.В.

313

ІІІ

4

Куценко

Олексій

10

Трач І.В.

308

ІІІ

з трудового навчання:

5

Топчій

Роман

11

Андрушенко В.Е.

100

І

з інформаційних технологій:

6

Філінюк

Евеліна

10

Трач І.В.

76

І

з німецької мови:

7

Пустовар

Дар’я

9-А

Іванова А.М.

90

І

8

Чигир

Богдан

10

Іванова А.М.

85

І

9

Черненко

Ольга

9-А

Іванова А.М.

86,5

ІІ

 

Результати участі учнів школи в обласних турнірах

у 2015 році

Відповідально до підготовки своїх вихованців у предметних турнірах поставилися вчителі біології, фізики, економіки та математики: до кожного питання учнями були підготовлені презентації та реферати. Високу результативність команди на обласному та всеукраїнському етапі турніру юних біологів забезпечила під час підготовки вчитель Порхун О.М., на обласному турнірі юних винахідників -  вчитель Янчевська І.Г., якісну підготовку до обласних турнірів юних фізиків здійснили Янчевська І.Г. та Калінічева Л.Я., юних географів -  Павлович Г.Е.,  юних економістів - Гімальдінова Н.А., математиків – Кирилюк А.О.

 

Прізвище, ім’я

Клас

Вчитель

Турнір

Місце

1

Гончарук Ілля

10

Янчевська І.Г.

Обласний турнір юних винахідників

ІІ

2

Коробка Юлія

11

Павлович Г.Е.

Обласний турнір юних географів

ІІІ

3

Бойко Катерина

10

Янчевська І.Г.

Обласний турнір юних фізиків

ІІІ

4

Коробка Юлія

11

Калінічева Л.Я.

5

Хмельницький Дмитро

11

Гімальдінова Н.А.

Обласний турнір юних економістів

ІІІ

6

Бойко Катерина

10

Кирилюк А.О.

Обласний турнір юних математиків

V

7

Коробка Юлія

11

Порхун О.М.

Обласний турнір юних біологів

Всеукраїнський етап турніру

І

 

ІІІ

 

ІІ етап ХVІМіжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Оцалюк Давід

5-В

ІІ

Мариневич Світлана

Іванівна

2

Івасюк Дарія

5-А

ІІІ

Погорєлова Наталія Миколаївна

3

Петрівська Марія

6-А

ІІІ

Погорєлова Наталія Миколаївна

4

Марков Андрій

6-Б

ІІІ

Семененко Олена

Миколаївна

5

Петельська Ірина

7-А

ІІ

Одинецька Галина Володимирівна

6

Шимченко Діана

7-А

ІІІ

Одинецька Галина Володимирівна

7

Дроган Тетяна

9-А

ІІІ

Криницька Наталія Володимирівна

8

Шерстюк Дарія

9

ІІІ

Лиса Любов

Леонідівна

  

ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді 

імені Тараса Шевченка

 

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Мельник Анна-Євгенія

5-А

ІІІ

Погорєлова Наталія Миколаївна

2

Шимченко Діана

7-А

І

Одинецька Галина Володимирівна

3

Марченко Катерина

8-А

ІІІ

Погорєлова Наталія Миколаївна

4

Дроган Тетяна

9-А

І

Криницька Наталія Володимирівна

5

Філінюк Евеліна

10

ІІІ

Лиса Любов

Леонідівна

6

Коробка Юлія

11

ІІІ

Погорєлова Наталія Миколаївна

  

Вітаємо учнів та вчителів-предметників, які підготували переможців!

 

 

 

Пошук

Вхід



Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

TERRITORY12