Powered by Joomla CMS.
Домашня Наша школа Кращі випускники
Кращі випускники

 

 

Нам є кого згадати

Медалісти нашої школи

1964-1965 н.р.

Акименко Віктор Павлович

срібна медаль

Іванова Людмила Андріївна

срібна медаль

Лебеденко Валентин Павлович

срібна медаль

1965-1966 н.р.

Бреславець Неоніла Григорівна

10-Б

золота медаль

Картавенко Лілія Іванівна

10-Б

золота медаль

Лебеденко Тамара Павлівна

10-Б

золота медаль

Павлов Володимир Петрович

срібна медаль

Лихачова Ольга Василівна

срібна медаль

Прядильніков Сергій Олександрович

10-А

срібна медаль

Многоліт Тамара Миколаївна

10-А

срібна медаль

Грекова Любов Василівна

10-А

срібна медаль

1966-1967 н.р.

Дудина Галина Михайлівна

10

срібна медаль

Павлова Рима Кімівна

10

срібна медаль

1967-1968 н.р.

Греков Євгеній Васильович

10-А

золота медаль

Колеснєв Сергій Михайлович

10-А

срібна медаль

Кушнір Валерій Олександрович

10-Б

срібна медаль

1969-1970 н.р.

Нефедова Наталія Олександрівна

10-Б

золота медаль

1971-1972 н.р.

Проценко Ірина Миколаївна

10-Б

золота медаль

1972-1973 н.р.

 

 

Муха Людмила Георгіївна

10-Б

золота медаль

1973-1974 н.р.

 

 

Костюк Любов Петрівна

10-А

золота медаль

Пономарчук Володимир Вячеславович

10-А

золота медаль

Прядко Людмила Володимирівна

10-Б

золота медаль

1976-1977 н.р.

 

 

Арсенюк Олександр Федорович

10-Б

золота медаль

Бабкіна Тетяна Олександрівна

10-Б

золота медаль

Кокунець Андрій Миколайович

10-Б

золота медаль

Шахлевич Сергій Костянтинович

10-Б

золота медаль

1978-1979 н.р.

 

 

Смородин Геннадій Іванович

10-А

золота медаль

Тихолоз Діна Олександрівна

10-А

золота медаль

1979-1980 н.р.

 

 

Нелипович Олена Людвигівна

10-А

золота медаль

Рибій Олег Володимирович

10-А

золота медаль

Олещенко Ірина Василівна

10-Б

золота медаль

Стасенко Ірина Олександрівна

10-Б

золота медаль

Лоик Наталія Миколаївна

10-Б

золота медаль

1980-1981 н.р.

 

 

Галайко Лариса Анатоліївна

10-А

золота медаль

Рибак Геннадій Борисович

10-Б

золота медаль

Бабкіна Ірина Олександрівна

10-Б

золота медаль

Шуптарська Тетяна Борисівна

10-Б

золота медаль

1981-1982 н.р.

 

 

Рибак Ігор Борисович

10-А

золота медаль

Малиновський Павло Анатолійович

10-Б

золота медаль

1982-1983 н.р.

 

 

Злубко Валентин Анатолійович

10-А

золота медаль.

Поліщук Вікторія Олександрівна

10-А

золота медаль.

Жарких Тетяна Єгорівна

10-Б

золота медаль

Руминська Людмила Миколаївна

10-Б

золота медаль

Тихолоз Юрій Олександрович

10-Б

золота медаль

1983-1984 н.р.

 

 

Семонова Тетяна Вікторівна

10-А

золота медаль

Юхимович Олена Юрієвна

10-А

золота медаль

1984-1985 н.р.

 

 

Лаца Олена Михайлівна

10-А

золота медаль

1985-1986 н.р.

 

 

Козловський Володимир Євгенійович

10

срібна медаль

Чернишова Марина Віталіївна

10

срібна медаль

Острякова Світлана Іванівна

10

срібна медаль

Пасічко Олена Степанівна

10

срібна медаль

1986-1987 н.р.

 

 

Горячкіна Алла Василівна

10-А

золота медаль

Селецька Тетяна Анатоліївна

10-Б

золота медаль

Жуносова Ірина Хасамівна


срібна медаль

Песченко Оксана Михайлівна


срібна медаль

Терещук Олег Миколайович


срібна медаль

Терьошкіна Світлана Олексіївна


срібна медаль

Комашня Любов Петрівна


срібна медаль

1987-1988 н.р.

 

 

Крилова Марина Михайлівна

10-А

золота медаль

Стасюк Наталія Василівна

10-А

золота медаль

Дворський Віталій Володимирович

10-Б

срібна медаль

Лісний Вячеслав Вікторович

10-Б

срібна медаль

Хоботкова Ірина Володимирівна

10-Б

срібна медаль

Солошко Олег Миколайович

10-Б

срібна медаль

1988-1989 н.р.

 

 

Грязнов Сергій Олексійович

10-А

золота медаль

Кононова Анна Томівна

10-А

золота медаль

Курко Олег Станіславович

11

золота медаль

Дубровська Маргарита Володимирівна

11

срібна медаль

Марченко Анна Василівна

11

срібна медаль

Дячок Наталья Михайлівна

11

срібна медаль

Терлецька Жанна Михайлівна

11

срібна медаль

Ткаченко Світлана Леонідівна

11

срібна медаль

1989-1990 н.р.

 

 

Гутовська Антоніна Антонівна

11

золота медаль

Кіяниця Ольга Євгенівна

11

срібна медаль

Колодій Ольга Іванівна

11

золота медаль

Латик Ірина Михайлівна

11

золота медаль

Бельфер Євгеній Григорович

11

срібна медаль

Власов Дмитро Іванович

11

золота медаль

Петрусенко Наталія Миколаївна

11

золота медаль

Тєрєгєря Оксана Олексіївна

11

золота медаль

Якімова Олена Михайлівна

11

золота медаль

Михальчук Марина Федорівна

11

срібна медаль

Поліщук Оксана Володимирівна

11

срібна медаль

Рябініна Тетяна Миколаївна

11

срібна медаль

Шляхов Вадим Олегович

11

срібна медаль

Яковлєва Марія Валентинівна

11

срібна медаль

Баталюк Оксана Володимирівна

11

срібна медаль

Горобчук Валентина Володимирівна

11

срібна медаль

Льовіна Олена Миколаївна

11

срібна медаль

Міщенко Світлана Юріївна

11

срібна медаль

Мялькіна Ольга Олександрівна

11

срібна медаль

Горобчук Валентина Володимирівна

11

срібна медаль

Оболоніна Юлія Володимирівна

11

срібна медаль

1990-1991 н.р.

 

 

Бубненков Олександр Вячеславович

11-А

срібна медаль

Зацепіна Олена Володимирович

11-А

срібна медаль

Ланских Тетяна Володимировна

11-А

срібна медаль

Прохоров Сергій Васильович

11-А

срібна медаль

Шабанова Тетяна Олексієвна

11-Б

срібна медаль

Толстухіна Алла Василівна

11-Б

срібна медаль

Петрухів Олександр Иванович

11-В

срібна медаль

Лукашенко Олександр Васильович

11-В

срібна медаль

Почикалин Олег Володимирович

11-В

срібна медаль

1991-1992 н.р.

 

 

Сінчук Тетяна Олександрівна

11-А

золота медаль

Логункова Лілія Михайловна

11-Б

срібна медаль

Чернецька Людмила Клавдієвна

11-Б

срібна медаль

Федун СвітланаПилипівна

11-Б

срібна медаль

Крискун Олена Іванівна

11-Б

срібна медаль

Тимошик Інна Володимирівна

11-В

срібна медаль

Кожуховська Юлія Романівна

11-В

срібна медаль

1992-1993 н.р.

 

 

Родкіна Тетяна Володимирівна

11-А

золота медаль

Валеса Віта Степанівна

11-Б

золота медаль

Куріновська Олена Вікторівна

11-В

золота медаль

Христюк Юлія Петрівна

11-В

золота медаль

Щеглова Інна Валентинівна

11-Г

золота медаль

Бусигін Антон В'ячеславович

11-Б

золота медаль

1993-1994 н.р.

 

 

Корж Юлія Іванівна

11-Б

срібна медаль

Івасюк Олена Василівна

11-Б

срібна медаль

Лиса Наталія Вікторівна

11-А

срібна медаль

1994-1995 н.р.

 

 

Шинкарьова Ольга Віталієвна

11-А

срібна медаль

Хилюк Ірина Олександрівна

11-Б

золота медаль

Кушкова Світлана Геннадівна

11-Б

золота медаль

Сінчук Алла Олександрівна

11-Б

срібна медаль

Купчишина Тетяна Сегієївна

11-В

золота медаль

Кондратьєва Тетяна Олександрівна

11-Б

золота медаль

1995-1996 н.р.

 

 

Голосова Оксана Миколаївна

11-А

золота медаль

Курська Світлана Олександрівна

11-Б

золота медаль

Плюсніна Наталія Олександрівна

11-В

золота медаль

Лищук  Людмила Анатоліївна

11-Б

срібна медаль

1996-1997 н.р.

 

 

Марусіч Вікторія Петрівна

11-А

золота медаль

Козубова Тетяна Олексіївна

11-Б

золота медаль

Ярило Оксана Вікторівна

11-А

срібна медаль

1997-1998 н.р.

 

 

Горбатюк Вадим Володимирович

11-А

золота медаль

Гіка Тетяна В'ячеславівна

11-А

срібна медаль

Жмур Лариса Сергіївна

11-А

срібна медаль

Топольницький Максим Валентинович

11-А

золота медаль

Чорна Наталія Віталївна

11-В

золота медаль

1998-1999 н.р.

 

 

Савченко Павло Сергійович

11-А

золота медаль

Макаревич Людмила Миколаївна

11-А

срібна медаль

Стукало Тетяна Вікторівна

11-А

срібна медаль

Ткач Тетяна Валентинівна

11-А

срібна медаль

Фролова Вікторія Борисівна

11-А

срібна медаль

Швілпа Наталія Валеріїна

11-А

срібна медаль

1999-2000 н.р.

 

 

Горецька Аліна Валеріївна

11-А

золота медаль

Єфрємова Світлана Михайлівна

11-А

золота медаль

Гончар Вікторія Вікторівна

11-А

срібна медаль

Чумак Юлія Володимирівна

11-А

срібна медаль

Гуп'як Олександр Володимирович

11-Б

срібна медаль

2000-2001 н.р.

 

 

Гергель Ганна Олександрівна

11-А

золота медаль

Конопля Ярослав Михайлович

11-А

золота медаль

Костюк Анастасія Іванівна

11-А

золота медаль

Перегончук Владислав Петрович

11-А

золота медаль

Манзенюк Тетяна Василівна

11-Б

срібна медаль

Скибало Світлана Анатоліївна

11-А

срібна медаль

Пухова Уляна Олександрівна

11-А

золота медаль

Кузьмук Світлана Григорівна

11-В

золота медаль

Мельничук Оксана Леонідівна

11-В

золота медаль

Микитюк Інна Геннадіївна

11-В

золота медаль

Юрченко Лілія Петрівна

11-В

золота медаль

2001-2002 н.р.

 

 

Шеховцова Катерина Валеріївна

11-А

золота медаль

Охрімець Тетяна Іванівна

11-А

золота медаль

Молявчик Наталія Сергіївна

11-В

золота медаль

Сурдій Олена Юріївна

11-А

срібна медаль

Глушак Яна Євгеніївна

11-А

срібна медаль

2002-2003 н.р.

 

 

Стукало Євген Вікторович

11-А

золота медаль

Янгільдін Максим Олександрович

11-А

золота медаль

Іщук Віта Володимирівна

11-А

золота медаль

Прядко Лариса Ігорівна

11-А

золота медаль

Білозьорова Оксана Валеріївна

11-Б

золота медаль

Богун Євгенія Олександрівна

11-Б

золота медаль

Вольська Ірина Геннадіївна

11-Б

золота медаль

Остапчук Світлана Анатоліївна

11-В

золота медаль

Конопля Марина Михайлівна

11-Б

срібна медаль

Копеніна Наталія Володимирівна

11-В

срібна медаль

2003-2004 н.р.

 

 

Безкоровайний Антон Дмитрович

11-А

срібна медаль

Гриковецька Юлія Анатоліївна

11-А

срібна медаль

Жуковський Максим Леонідович

11-А

золота медаль

Плотнікова Лідія Миколаївна

11-А

срібна медаль

Рогова Богдана Анатоліївна

11-А

срібна медаль

Телеганенко Таміла Борисівна

11-А

золота медаль

Тилюк Олена Анатоліївна

11-А

золота медаль

Михалюк Ліна Сергіївна

11-В

срібна медаль

Чернега Василь Васильович

11-А

золота медаль

Шаповал Володимир Анатолійович

11-А

золота медаль

2004-2005 н.р.

 

 

Сінько Юлія Вікторівна

11-В

золота медаль

Проскрянова Ірина Олександрівна

11-В

золота медаль

Ковальчук Тетяна Сергіївна

11-Б

срібна медаль

Скибало Іван Анатолійович

11-Б

срібна медаль

Левченко Микола Миколайович

11-Б

срібна медаль

Юзик Марина Сергіївна

11-А

золота медаль

2005-2006 н.р.

 

 

Бевзюк Світлана Анатоліївна

11-А

золота медаль

Боровська Катерина Олександрівна

11-А

золота медаль

Войтко Наталія Вікторівна

11-А

золота медаль

Ігнацевич Євген Петрович

11-А

золота медаль

Конотоп Дмитро Юрійович

11-А

золота медаль

Кузьменко Дмитро Валерійович

11-А

золота медаль

Мельник Артем Миколайович

11-А

золота медаль

Пономарьов Андрій Анатолійович

11-А

золота медаль

Ярослаєв Олексій Вікторович

11-А

золота медаль

2006-2007 н.р.

 

 

Гавриловська Тетяна Володимирівна

11-А

золота медаль

Дерпак Юрій Іванович

11-А

золота медаль

Качурін Дмитро Юрійович

11-А

золота медаль

Купчишин Олександр Сергійович

11-А

золота медаль

Мазур Катерина Юріївна

11-А

срібна медаль

Яцків Владислав Михайлович

11-А

золота медаль

2007-2008 н.р.

 

 

Біда Юлія Олексіївна

11-А

золота медаль

Гімальдінова Олександра Ігорівна

11-А

золота медаль

Калінічев Олександр Володимирович

11-В

золота медаль

Калінчук Вікторія Олександрівна

11-А

золота медаль

Коденський Дмитро Олегович

11-А

золота медаль

Кристапчук Марина Олександрівна

11-В

золота медаль

Метроненко Кристина Юріївна

11-А

золота медаль

Міцкевич Андрій Сергійович

11-В

золота медаль

Модлицька Дарія Валеріївна

11-А

золота медаль

Орловська Ольга Геннадіївна

11-А

золота медаль

Томашевська Олена Олександрівна

11-В

золота медаль

Харитонова Олена Леонідівна

11-В

золота медаль

Шипелюк Олена Вікторівна

11-А

золота медаль

Яценюк Інна Віталіївна

11-В

золота медаль

Загинайло Світлана Володимирівна

11-Б

срібна медаль

Літвінова Евеліна Володимирівна

11-Б

срібна медаль

Міцельтіна Марина Леонідівна

11-А

срібна медаль

Петренко Олександр Володимирович

11-В

срібна медаль

2008-2009 н.р.

 

 

Афанасьєв Андрій Миколайович

11-А

срібна медаль

Степаненко Вадим Геннадійович

11-А

золота медаль

Чернега Тарас Васильович

11-А

золота медаль

2009-2010 н.р.

 

 

Базилівська Наталія Анатоліївна

11-А

золота медаль

Гедз Анастасія Вікторівна

11-А

золота медаль

Грубенька Анна Сергіївна

11-А

срібна медаль

Павликівська Вікторія Геннадіївна

11-А

срібна медаль

Тучак Діана Віталіївна

11-А

золота медаль

Безсмертна Ольга Юріївна

11-Б

золота медаль

Качуріна Наталія Юріївна

11-Б

золота медаль

Кравцова Руслана Олегівна

11-Б

срібна медаль

Лаврінчук Наталія Михайлівна

11-Б

золота медаль

Левченко Олена Миколаївна

11-Б

золота медаль

Олійник Яна Вадимівна

11-Б

золота медаль

Щукіна Юлія Василівна

11-Б

золота медаль

2010-2011 н.р.

 

 

Лонська Катерина Ігорівна

11-А

золота медаль

Савічева Олена Іванівна

11-А

золота медаль

Саган Борис Григорович

11-Б

золота медаль

Соцька Тетяна Олександрівна

11-Б

золота медаль

2011-2012 н.р.

 

 

Максименко Ілана Глібівна

11-А

золота медаль

Вакуленко Валерія Сергіївна

11-А

срібна медаль

2012-2013 н.р.

 

 

Власюк Андрій Володимирович

11-А

золота медаль

 

 

Біда Андрій Олексійович

11-А

золота медаль

Боровська Марія Олександрівна

11-А

золота медаль

Булгар Максим Миколайович

11-А

золота медаль

Гусар Лідія Миколаївна

11-Б

золота медаль

Риштун Христина Юріївна

11-Б

золота медаль

2013-2014 н.р.

 

 

Борисова Олександра Олегівна

11

золота медаль

Гергель Катерина Олександрівна 

11

золота медаль

Мельнікова Катерина Ігорівна

11

золота медаль

Лотнік Олена Олександрівна

11

срібна медаль

Михайлів Ярослав Андрійович

11

срібна медаль

2014-2015 н.р.

 

 

Григоришина Анастасія Юріївна

11

золота медаль

Мережаний Євгеній Анатолійович 

11

золота медаль

Молдовян Ігор Вячеславович

11

золота медаль

Оніщук Павло Віталійович

11

золота медаль

Писанна Олександра Олександрівна

11

золота медаль

Шпак Денис Олександрович

11

золота медаль

 

Пошук

Інформація про заклад освіти
Загальні відомості
Структура та органи управління закладу освіти
Документи
Освітні програми
Освітні стандарти
Кадровий склад закладу освіти
Вакансії
Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти
Додаткові освітні та інші послуги
Територія обслуговуваня закладу освіти
Правила прийому до закладу освіти
Освіта для дітей з особливими освітніми потребами
Додаткова інформація про заклад освіти
Програма розвитку закладу
Результати перевірок
Наші досягнення
Класи, контингент учнів
Безпека в закладі освіти
Харчування
Медичне обслуговування
Бібліотека закладу освіти
Історія закладу освіти
Ветерани педагогічної праці
Асоціація випускників закладу освіти
Профспілкова організація
Захист персональних даних
Галерея
Фотогалерея
Відеотека
Розклад
Режим дня і розклад дзвінків
Розклад уроків
Навчальний календар
Розклад консультацій, факультативів
Розклад гуртків
Освітня діяльність
Майбутнім першокласникам
Конкурси, турніри
Олімпіади
Проекти
ЗНО
ДПА
Результативність навчання
Успішність
Контрольні зрізи знань
Результати ДПА
Результати ЗНО
Моніторинг якості освіти
Виховна робота
Система виховної роботи
Учнівське самоврядування
Традиційні шкільні заходи
Співпраця з батьками
Спорт в закладі освіти
Річний звіт про діяльність закладу освіти
Соціально-психологічний супровід
Рада школи, батьківський комітет школи
Фінансування
Благодійні внески
Спонсорська допомога
Кошти місцевого бюджету
Кошти обласного бюджету
Кошти Державного бюджету
Електронні сервіси
Електронні освітні ресурси
Корисні посилання
Задати питання
Реклама закладу освіти в ЗМІ

Вхід



Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

TERRITORY12