Powered by Joomla CMS.
Домашня Шкільне життя
Шкільне життя
Зустріч випускників PDF Друк e-mail

До уваги всіх випускників школи!

В п'ятницю, 3 лютого, запрошуємо вас

на вечір зустрічі.

 
День Збройних сил України PDF Друк e-mail

 

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

 

Детальніше...
 
Вечорниці на Андрія PDF Друк e-mail

 

Українське народне прислів'я стверджує, що "сумний грудень у свято і будень". Та це прислів'я не для молоді. Адже саме в грудні молодь збирається майже щодня. 3 останнім місяцем року пов'язано чи не найбільше з народних свят - День Андрія за ім'ям християнського святого Андрія Первозванного, що випадає на 13 грудня. З цим днем пов'язана значна кількість різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв, а також угадування майбутньої долі, ворожіння, ритуальне кусання калити. Від нього віє чарівною язичеською стихією.

 

Детальніше...
 
14 жовтня нове державне свято — День захисника України PDF Друк e-mail

 

Цікаво, що святкування Дня українського козацтва збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з її іконою.

 

Детальніше...
 
Вітаємо Батюка Івана PDF Друк e-mail

 

Національний центр «Мала академія наук України» 27-29 вересня провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів на тему «Все навколо - енергія». Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження у побуті та навчальному закладі. Екобудинок », «Енергія та довкілля», «Популяризація енергозберігаючого способу життя». Захист учнівських робіт відбувався у формі учнівської конференції.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11

Пошук

ВхідКалькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

TERRITORY12